MSSiKM

Piknik z okazji 11 listopada

Zaczęty przez Patka Fundacja MIH, 18 Październik, 2016, 14:42:10

Poprzedni wątek - Następny wątek

Patka Fundacja MIH

Witajcie,
przygotowujemy się do Święta Niepodległości - 11 listopada. Tym razem padło na Chorzów bo zgłosił się szybciej niż Bielsko i po spotkaniu w Urzędzie Miasta Chorzów tam właśnie działamy.
Przesyłam propozycję - gdybyście byli zainteresowani zaprezentowaniem swoich zabawek, pokazem, stoiskiem etc zapraszamy do współpracy.

poniżej program wstępny.

PROGRAM: Sztygarka  teren byłej  Kopalni Węgla Kamiennego ,,Prezydent" ul. P. Skargi 34a/d 41-500 Chorzów, teren parku wraz z przyległą restauracja udostępniającą swój obiekt do wystaw

W godzinach 14.00-18.00 na terenie Kompleksu Sztygarka odbędą się:

Występy zespołów muzycznych

Wykłady i gawędy historyczne prowadzone przez polskiego historyka, doktora habilitowanego specjalizującego się w historii wojskowości- profesora Andrzeja Olejko

Prezentacje grup historycznych

Wystawa pojazdów historycznych

Wystawa z Muzeum Lotnictwa w Krakowie

Konkursy historyczne dla dzieci i młodzieży

Liczne atrakcje:
Poczęstunek grochówką oraz ognisko
Możliwość przejażdżki pojazdami historycznymi
Konkursy historyczne dla dzieci i młodzieży
Tworzenie kotylionów narodowych

Dodatkowo będziemy mieli przygotwane stanowisko do oddania 10 strzałów ku chwale ojczyzny ( z asg )
Piknik skierowany jest do wszystkich mieszkańców, młodzieży oraz dzieci, którzy chcą uczcić obchody Narodowego Święta Niepodległości

pozdrawiam serdecznie,

Patka

Patrycja Wojtak
Fundacja Militarny Instytut Historyczny

WTK

Cześć.
Fajna sprawa. Obiło mi się jednak o uszy, że jest szykowana jakaś wystawa w Paczółtowicach, właśnie na 11 listopada. Nawet powiedziałem, że jakby co, to będę. Tak więc, przynajmniej w moim przypadku, kolizja terminów. Poprzedniego roku, też 11 listopada, w Paczółtowicach było nawet 10 strzałów..., no i wystawa przy okazji.

PilotHN

Jak już WTK wspomniał, planujemy być na "naszym" terenie, więc niestety nie dołączymy się do Was w Chorzowie. Ale dzięki za zaproszenie ;).

bartos061

To może jakieś informacje bo na razie chodzą same plotki a nie wiadomo nic!