Kategoria: Komunikaty

POŻEGNANIE KOLEGI

      Możliwość komentowania POŻEGNANIE KOLEGI została wyłączona

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi Tomka Podgórnego, strzelca, kolekcjonera oraz naukowca zgłębiającego sprawy historii i kultury posiadania broni w Polsce. Pożegnanie Tomka nastąpi 22… Read more »

10 Strzałów Ku Chwale Ojczyzny w Bochni

      Możliwość komentowania 10 Strzałów Ku Chwale Ojczyzny w Bochni została wyłączona

Tłumy zainteresowanych spełnieniem obywatelskiego obowiązku zjawiło się w piątek 11-11-2016 na strzelnicy Pogwizdów k.Bochni. Członkowie MSSiKM jako współorganizatorzy, zaprezentowali bogaty pokaz broni palnej ze swoich kolekcji. Każdy odwiedzający miał możliwość… Read more »

13-02-2016 Wystawa z okazji 75 rocznicy pierwszego zrzutu Cichociemnych w Dębowiec (pow. cieszyński)

      Możliwość komentowania 13-02-2016 Wystawa z okazji 75 rocznicy pierwszego zrzutu Cichociemnych w Dębowiec (pow. cieszyński) została wyłączona

W dniu 13.02.2016 r. odbyła się zapowiadana wcześniej wystawa z okazji 75 rocznicy pierwszego zrzutu Cichociemnych w Dębowcu, małej miejscowości w powiecie cieszyńskim. W wydarzeniu uczestniczyło wielu znakomitych gości. Z dumą mogliśmy… Read more »

Tradycje posiadania broni palnej – Tomasz Podgórny

      Możliwość komentowania Tradycje posiadania broni palnej – Tomasz Podgórny została wyłączona

Szanowni Państwo! Z dumą prezentujemy pracę magisterską autorstwa naszego kolegi Tomasza Podgórnego „Tradycje posiadania współczesnej broni palnej w Polsce w latach 1918–2015 ze szczególnym uwzględnieniem kolekcjonerstwa broni” Plik w formacie… Read more »

Jednostka Strzelecka 2093 prosi o wsparcie

      Możliwość komentowania Jednostka Strzelecka 2093 prosi o wsparcie została wyłączona

„Strzelec” prosi o wsparcie wszystkich ludzi dobrej woli swoim głosem w konkursie „It’s your life, just take it”. Głosowanie pod poniższym linkiem. http://welcometabs.com/smVote/work/id/6643

11-11-2015 Świętujemy w Paczółtowicach

      Możliwość komentowania 11-11-2015 Świętujemy w Paczółtowicach została wyłączona

W dniu 11-11-2015 na strzelnicy w Paczółtowicach świętowaliśmy odzyskanie przez Polskę niepodległości. Trzech kolegów z naszego stowarzyszenia zaprezentowało swoje kolekcje. Pogoda nie dopisała ale humory i frekwencja jak najbardziej. Była… Read more »