Kategoria: Aktualności

Wystrzałowy Dzień Dziecka z KS KVG

      Możliwość komentowania Wystrzałowy Dzień Dziecka z KS KVG została wyłączona

Z okazji Dnia Dziecka w dniu 21 maja 2022 r. na strzelnicy GunsArea wraz z Klubem Sportowym KVG zrealizowaliśmy wystawę broni.

Wykład nosił tytuł „O noszeniu broni słów kilka …- rzecz o kaburach i dobywaniu broni palnej na przestrzeni dziejów”

      Możliwość komentowania Wykład nosił tytuł „O noszeniu broni słów kilka …- rzecz o kaburach i dobywaniu broni palnej na przestrzeni dziejów” została wyłączona

W dniu 28 lutego 2018 roku mieliśmy przyjemność gościć w Muzeum Narodowym w Krakowie na wykładzie naszego kolegi – Tomasza Podgórnego. Wykład nosił tytuł „O noszeniu broni słów kilka …-… Read more »

Impreza charytatywna dla 3-letniego Kacpra

      Możliwość komentowania Impreza charytatywna dla 3-letniego Kacpra została wyłączona

W dniu 18 marca 2018 w Szkole Podstawowej nr 1 w Krzeszowicach odbyła się akcja zbiórki pieniędzy na leczenie Kacperka chorego na nowotwór. W programie imprezy przewidziano turniej piłki nożnej… Read more »

VII Piknik Spadochroniarski w Wiśle

      Możliwość komentowania VII Piknik Spadochroniarski w Wiśle została wyłączona

7 października 2017 odbył się VII Piknik Spadochroniarski w Wiśle. Uroczyste rozpoczęcie miało miejsce w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wiśle. Po powitaniu gości i kilku wystąpieniach wręczono pamiątkowe odznaczenia… Read more »

Militaria w POPkulturze – Kraków

      Możliwość komentowania Militaria w POPkulturze – Kraków została wyłączona

7 października w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie odbyła się pierwsza edycja festiwalu „Militaria w POPkulturze”. Na wydarzenie złożyły się seminaria, wykłady, warsztaty, zajęcia na strzelnicy ASG. Swoje miejsce znalazły… Read more »

15-08-2017 Bukowno

      Możliwość komentowania 15-08-2017 Bukowno została wyłączona

Już kolejny rok przyszło nam się spotkać w miłej atmosferze i przetestować wiele rozmaitych konstrukcji strzeleckich, które goszczą w naszych zbiorach. Doskonała atmosfera oraz rozpiętość modeli sprawiła, iż strzałom nie… Read more »

04-06-2017 Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych w Wieliczce

      Możliwość komentowania 04-06-2017 Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych w Wieliczce została wyłączona

Działo się, działo, podczas Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych w Wieliczce.  Cieszy fakt, że najmłodsi ciągną do broni, a nieco starsi, którzy broń  palną znają wyłącznie z gier komputerowych, mogą jej… Read more »

19-05-2017 Krakowska Noc Muzeów – WYSTAWA BRONI PALNEJ

      Możliwość komentowania 19-05-2017 Krakowska Noc Muzeów – WYSTAWA BRONI PALNEJ została wyłączona

Stało się już tradycją, że w ramach Nocy Muzeów, Małopolskie Stowarzyszenie Strzelców i Kolekcjonerów Militariów organizuje wystawę w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Nasze stoisko znajdowało się, jak w poprzednim… Read more »